איריס שליט

איריס שליט מומחית בתחום משאבי אנוש וייעוץ ארגוני ומגשרת בעלת מוניטין רב בתחום יחסי העבודה.

איריס שליט, המצטרפת לנבחרת הבוררים והמגשרים של המשכן לבוררות, מביאה עמה ניסיון של למעלה מ-25 שנה כסמנכ”לית משאבי אנוש וייעוץ ארגוני וכחברה בהנהלה הבכירה של חברות גלובליות. במהלך השנים, היא עסקה בהקמה ובניהול של תשתיות משאבי אנוש בחברות בישראל ובחברות-בנות שלהן בארה”ב ובאירופה, החל מקביעת האסטרטגיה בנושא משאבי האנוש ועד להטמעה וליישום של האסטרטגיה בארגונים שאיתם עבדה ברחבי העולם.

במהלך שנות פעילותה כסמנכ״לית משאבי אנוש, צברה איריס ניסיון עשיר בתחומים של יחסי העבודה והביטחון הסוציאלי בישראל, באירופה ובארה”ב. במקביל, היא פיתחה כלים להבנת הצרכים הניהוליים והעסקיים בתאגידים גלובליים. לאיריס היכרות מעמיקה עם מדיניות שכר ותגמול, לרבות עיבוד תכניות פנסיה לעובדים, זכויות סוציאליות, ביטוחי בריאות, וכד’.

לאיריס השכלה אקדמית רחבה בהתנהגות ארגונית בייעוץ ארגוני ובניהול עסקי. נוסף לכך, איריס מביאה עמה ניסיון רב כמגשרת בתחום משפט העבודה. משנת 2015 היא מכהנת כנציגת ציבור מעסיקים וכמגשרת בבית הדין לעבודה. איריס כיהנה גם במועצת המוסד לביטוח לאומי כנציגה מטעם התאחדות התעשיינים, והיא מרצה בתוכניות הכשרה שונות למנהלים בתחום הגישור הפנים-ארגוני.

כמגשרת, איריס ניחנה בראייה כוללת של אינטרסים של עובדים ושל מעסיקים ויש לה ניסיון ויכולת לנתח מצבים מורכבים ולעצב פתרונות יצירתיים בעלי ערך מוסף רב, הן בהיבט האנושי והן בהיבט העסקי ובהיבט הפיננסי.

    צרו איתנו קשר    צור קשר