פיני גלעד

עורך דין ורואה חשבון פיני גלעד בעל ניסיון של 30 שנים בתחומי משפט שונים עם מומחיות במיסים ומיסוי נדל”ן (מס שבח, היטל השבחה, ארנונה, אגרות והיטלי פיתוח ועוד) ובייצוג צדדים בהליכים משפטיים ובהליכים חלופיים לפתרון סכסוכים. בעל הכשרת מגשר מהמוסד הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין בישראל.
עו”ד ורו”ח פיני גלעד הוא מראשוני בוגרי מסלול משולב למשפטים וכלכלה (ובהמשך גם חשבונאות) באוניברסיטת תל אביב, ונושא בתארים ראשונים במשפטים, כלכלה וחשבונאות ותואר שני במשפטים. בעל רישיון עריכת דין ורישיון ראיית חשבון. שימש כעוזר הוראה בקורס למיסוי מקרקעין בתכנית ללימודי שמאות מקרקעין באונ’ תל אביב והיה שותף לכתיבת ספרים רבים במיסוי מקרקעין.
אב לשניים, יליד תל אביב (דור שלישי) ובוגר בהצטיינות של הגימנסיה הרצליה. שופט כדורסל בעברו, כיום מורה לקרטה קיוקושין ושופט בינלאומי (בעל חגורה שחורה דאן 5) ומתרגל ותיק של ראג’ה יוגה במסורת הבריגהו יוגה.
ההכרה בדואליות של העולם מביאה בהכרח למסקנה שכל בעיה נוצרת עם פתרון אפשרי שלה. ארגז הכלים המורכב מידע משפטי, כלכלי וחשבונאי יחד עם הידע מעולם הקרטה והיוגה, מכיל כלים רבים לאפשר לצדדים לבחון את האפשרות להסדיר את המחלוקות שלהם בצורה יעילה ומיטבה יותר.

צור קשר