תומר רייף

עו”ד תומר רייף הוא בעל ניסיון רב בניהול ויישוב סכסוכים במגוון תחומי המשפט האזרחי-המסחרי והמנהלי והינו בעל ניסיון נרחב בניהול תביעות ועתירות בכלל הערכאות בישראל.

בעברו היה עו”ד רייף, במשך תקופה של כ- 15 שנים, שותף בכיר ומנהל מחלקת הליטיגציה והמשפט המנהלי בפירמה הבינלאומית זיסמן, אהרוני, גייר ושות’ וכך צבר ידע ניסיון רב שנים בכל תחומי המשפט המסחרי והמנהלי.  

כיום עו”ד רייף הינו בעלים של משרד בוטיק מוביל בתחומו (רייף אפלשטיין – עורכי דין)  המתמחה בליטיגציה אזרחית – מסחרית וליטיגציה מנהלית בתיקים משפטיים מורכבים הדורשים יצירתיות משפטית ופתרון ייחודי לכל תיק ולקוח.

במסגרת פעילותו המשפטית עו”ד רייף גם מונה, מעת לעת, כבורר וכמגשר בסכסוכים שונים ומורכבים.

תפיסת העולם המשפטית של עו”ד רייף מבוססת, בין היתר, על ערכים של מקצועיות, יושרה, זמן תגובה מהיר, מסירות ויחס אישי, ושימת דגש למתן פתרונות משפטיים, מדויקים ונכונים ומציאת פתרון יצירתי וייחודי לכל צורך בשיטת  Tailor-Made Legal Solutions.

במסגרת  פעילותו כעורך דין מאמין עו”ד רייף כי יש לשאוף ליישוב סכסוכים מהיר ויעיל שמטרתו לאפשר ללקוחות לחזור לעשות את מה שהם עושים הכי טוב: לנהל את העסקים שלהם ולא להשקיע את זמנם היקר ומשאביהם הכספיים בניהול סכסוכים, על פני שנים, בבתי המשפט.

כמו כן, עו”ד רייף מעורב בפעילות משפטית התנדבותית מגוונת (“פרו בונו”) הכוללת הגנה על זכויות אדם וייצוג עמותות שונות בהן עמותת נגישות ישראל. הפעילות האמורה הובילה להישגים משפטיים משמעותיים ובכלל זה למהפכת הנגישות בישראל וקידום זכויותיהם של בעלי המוגבלויות בישראל.

הניסיון הרב של עו”ד רייף בתחומי המשפט שפורטו לעיל ובייצוג לקוחות בתיקים מורכבים מקנים לו ראייה רחבה ביחס לסכסוכים מסחריים ולאפשרויות לפתרונם בין אם בדרך של גישור ובין אם בדרך של בוררות כאשר המטרה בשתי הדרכים הינה ניהול מקצועי ומהיר של ההליכים האלטרנטיביים האמורים.

עו”ד רייף הינו בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות) ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב. במסגרת לימודי התואר השני, בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל-אביב, נשלח עו”ד רייף לאוניברסיטת Case Western Reserve University בארה”ב, שם התמקצע בתחום הייעוץ האסטרטגי לעסקים ולפירמות גדולות.

צור קשר